Теленовелас: Програма на NOVA за периода 08

ПОНЕДЕЛНИК, 08.02.2021 

06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 „На кафе” – предаване на NOVA

12.00 Новините на NOVA

12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм

13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериал

15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм

16.00 Новините на NOVA

16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу

17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм

18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 „Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити

21.00 „Под прикритие” – сериал

22.00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 7

23.00 Новините на NOVA

23.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17

00.30 „Нюанси синьо” – сериал, сезон 2

01.30 „Незабравимо” – сериал, сезон 2

02.30 „Завинаги свързани” – сериал

03.30 „Остани с мен” – сериал /п/

04.30 „Мерием” – сериен филм /п/

05.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/

ВТОРНИК, 09.02.2021 

06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 „На кафе” – предаване на NOVA

12.00 Новините на NOVA

12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм

13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериал

15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм

16.00 Новините на NOVA

16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу

17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм

18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 „Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 

21.00 „Под прикритие” – сериал

22.00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 7

23.00 Новините на NOVA

23.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17

00.30 „Нюанси синьо” – сериал, сезон 2

01.30 „Незабравимо” – сериал, сезон 2

02.30 „Завинаги свързани” – сериал

03.30 „Остани с мен” – сериал /п/

04.30 „Мерием” – сериен филм /п/

05.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/

СРЯДА, 10.02.2021 

06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 „На кафе” – предаване на NOVA

12.00 Новините на NOVA

12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм

13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериал

15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм

16.00 Новините на NOVA

16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу

17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм

18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 „Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 

21.00 „Под прикритие” – сериал

22.00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 7

23.00 Новините на NOVA

23.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17

00.30 „Нюанси синьо” – сериал, сезон 2

01.30 „Незабравимо” – сериал, сезон 2

02.30 „Завинаги свързани” – сериал

03.30 „Остани с мен” – сериал /п/

04.30 „Мерием” – сериен филм /п/

05.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 11.02.2021 

06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 „На кафе” – предаване на NOVA 

12.00 Новините на NOVA

12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм

13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериал

15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм

16.00 Новините на NOVA

16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу

17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм

18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 „Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити

21.00 „Под прикритие” – сериал

22.00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 7

23.00 Новините на NOVA

23.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17

00.30 „Нюанси синьо” – сериал, сезон 2

01.30 „Незабравимо” – сериал, сезон 2

02.30 „Завинаги свързани” – сериал

03.30 „Остани с мен” – сериал /п/

04.30 „Мерием” – сериен филм /п/

05.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/

ПЕТЪК, 12.02.2021 

06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 „На кафе” – предаване на NOVA 

12.00 Новините на NOVA

12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм

13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериал

15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм

16.00 Новините на NOVA

16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу

17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм

18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 „Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити

21.00 „Под прикритие” – сериал

22.00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 7

23.00 Новините на NOVA

23.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17

00.30 „Нюанси синьо” – сериал, сезон 2

01.30 „Незабравимо” – сериал, сезон 2

02.30 „Завинаги свързани” – сериал

04.30 „Остани с мен” – сериал /п/

06.00 „Мерием” – сериен филм /п/

СЪБОТА, 13.02.2021

07.00 „Нощна смяна” – сериал, сезон 4

08.00 „Събуди се” – предаване 

11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA

12.00 Новините на NOVA

12.30 Темата на NOVA

13.00 „Любовен рикошет” – с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Лин Уитфийлд, Джоана Глийсън, Кейт Дженингс Грант и др.

15.00 „50 първи срещи” – с уч. на Адам Сандлър, Дрю Баримор, Роб Шнайдър, Шон Остин, Дан Акройд,  Ейми Хил и др.

17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA

18.00 „Ничия земя” – предаване

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

19.20 „Карай направо” с Диана Найденова

20.00 „Голямата плячка” – с уч. на Самюъл Джаксън, Рей Стивънсън, Джим Броудбент, Фелисити Хъфман, Тед Ливайн и др. 

21.45 „Дежа Вю” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Пола  Патън,  Брус Грийнууд, Ел Фанинг, Мат Крейвън и др.

00.10 „Заразно зло: Апокалипсис” – с уч. на Мила Йовович, Сиена  Гилори, Одет Фер, Томас Кречман, Майк Епс, Ерик Мабиус и др. 

01.40 „Любовен рикошет” – с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Лин Уитфийлд, Джоана Глийсън, Кейт Дженингс Грант и др. /п/

03.10 „Нощна смяна” – сериал, сезон 4 /п/

03.50 „Бавачка под прикритие” – с уч. на Камерън Матисън, Сара Ланкастър, Брендън Пени и др.

05.10 „Да спечелиш любовта” – с уч. на Хелена Матсън, Кори Севиър, Кaтрин Хикс, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 14.02.2021

06.30 „Иконостас”

07.00 „Нощна смяна” – сериал, сезон 4

08.00 „Събуди се” – предаване

11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA

12.00 Новините на NOVA

12.30 „Кралско сърце” – с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър, Лаклън Нибор и др.

14.15 „Любов под дъгата” (премиера) – с уч. на Дейвид Хейдън-Джоунс, Джоди Суитин, Дакота Гупи, Дона Кристи и др.

16.00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

19.20 Темата на NOVA

20.00 „Ант-мен и Осата” (премиера) – с уч. на Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Дъглас, Майкъл Пеня, Мишел Пфайфър, Лорънс Фишбърн, Уолтън Гогинс, Боби Канавале, Джуди Гриър и др.

22.15 „Гадна компания” – с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Матю Марш, Майк Стенсън, Джон Слатъри и др.

00.30 „Живот сред сенки” – с уч. на  Джордж Макай, Чарли Хийтън, Аня Тейлър-Джой, Миа Гот, Матю Стаг  и др.

02.20 „Любов под дъгата” – с уч. на Дейвид Хейдън-Джоунс, Джоди Суитин, Дакота Гупи, Дона Кристи и др. /п/

03.40 „Нощна смяна” – сериал, сезон 4 /п/

04.20 „Кралско сърце” – с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър, Лаклън Нибор и др. /п/

05.30 „Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/