Теленовелас: Програма на Diema Family за периода 08

ПОНЕДЕЛНИК, 08.02.2021

06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/

07:40 „Мистична любов” – сериен филм /п/

08:40 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1 /п/

09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/

10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/

12:00 „Някой като теб” – сериал /п/

13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/

14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/

15:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1

16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм

17:00 „Мистична любов” – сериен филм

18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/

19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм

20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал

21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм

22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм

23:00 „Прости ми” – сериен филм

00:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1 /п/

01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/

02:00 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1

ВТОРНИК, 09.02.2021

06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/

07:40 „Мистична любов” – сериен филм /п/

08:40 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1 /п/

09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/

10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/

12:00 „Някой като теб” – сериал /п/

13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/

14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/

15:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1

16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм

17:00 „Мистична любов” – сериен филм

18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/

19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм

20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал

21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм

22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм

23:00 „Прости ми” – сериен филм

00:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1 /п/

01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/

02:00 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1

СРЯДА, 10.02.2021

06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/

07:40 „Мистична любов” – сериен филм /п/

08:40 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1 /п/

09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/

10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/

12:00 „Някой като теб” – сериал /п/

13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/

14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/

15:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1

16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм

17:00 „Мистична любов” – сериен филм

18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/

19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм

20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал

21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм

22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм

23:00 „Прости ми” – сериен филм

00:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1 /п/

01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/

02:00 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1

ЧЕТВЪРТЪК, 11.02.2021

06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/

07:40 „Мистична любов” – сериен филм /п/

08:40 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1 /п/

09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/

10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/

12:00 „Някой като теб” – сериал /п/

13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/

14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/

15:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1

16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм

17:00 „Мистична любов” – сериен филм

18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/

19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм

20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал

21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм

22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм

23:00 „Прости ми” – сериен филм

00:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1 /п/

01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/

02:00 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1

ПЕТЪК, 12.02.2021

06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/

07:40 „Мистична любов” – сериен филм /п/

08:40 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 1 /п/

09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/

10:20 „Моята коледна мечта” – романтична комедия с уч. на Дейвид Хейдън-Джоунс, Даника Маккелър, Кристин Лий, Колийн Уинтън и др. 

12:00 „Някой като теб” – сериал /п/

13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/

14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/

15:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1

16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм

17:00 „Мистична любов” – сериен филм

18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/

19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм

20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал

21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм

22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм

23:00 „Прости ми” – сериен филм

00:00 „Ние, Нашите и Вашите” – сериaл, сезон 1 /п/

01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/

02:00 „Вкусотиите на Оливър” – кулинарно предаване, сезон 2

СЪБОТА, 13.02.2021

06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/

07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода

10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода

12:00 „Пролет: Изпитания пред семейството” – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др.

14:00 „Ти си моята вселена” – романтичен филм с уч. на Даниел Айхингер, Саския Валенсия, Францис Фултън-Смит, Лиза Чирнер и др.

16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм

17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода

20:00 „Неизпратено писмо“ – романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.

21:50 „Ти си моята вселена” – романтичен филм с уч. на Даниел Айхингер, Саския Валенсия, Францис Фултън-Смит, Лиза Чирнер и др./п/

23:40 „Пролет: Изпитания пред семейството” – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др. /п/

03:20 „Неизпратено писмо“ – романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 14.02.2021

06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/

07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода

10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода

12:00 „Пролет: Урок по любов“ – драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина до Рего, Грит Бьотчер и др. 

14:00 „Почти разделени” – романтичен филм с уч. на Пола Шрам, Рафаел Вогт, Йохен Шроп, Ангела Рой и др.

16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм

17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода

20:00 „Снежна сватба” – романтичен филм с уч. на Катрина Лоу, Патриша Ричардсън, Робърт Къртис Браун, Том Ленк, Джордан Белфи и др.

21:50 „Почти разделени” – романтичен филм с уч. на Пола Шрам, Рафаел Вогт, Йохен Шроп, Ангела Рой и др. /п/

23:40 „Пролет: Урок по любов“ – драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина до Рего, Грит Бьотчер и др. /п/

03:20 „Снежна сватба” – романтичен филм с уч. на Катрина Лоу, Патриша Ричардсън, Робърт Къртис Браун, Том Ленк, Джордан Белфи и др. /п/