Теленовелас: Програма на bTV за периода 25 януари

Понеделник, 25.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.5

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.6

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.22

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.13

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.10

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.16

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.16

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.16

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.4

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.58

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.121

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.9

Вторник, 26.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.6

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.7

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.23

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.14

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.11

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.17

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.17

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.17

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.5

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.59

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.122

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.10

Сряда, 27.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.7

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.8

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.24

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.15

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.12

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.18

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.1

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.18

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.6

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.60

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.123

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.11

Четвъртък, 28.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.8

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.9

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.25

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.16 (последен)

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.13

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.19

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.2

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.19

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.7

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.61

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.124

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.12

Петък, 29.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.9

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.10

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.26

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.17

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.14

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.20

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.3

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.20 (последен)

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.8 (последен)

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.62

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.125

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.13

Събота, 30.01.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.23

06.30 „Хелиополис – градът на слънцето“ – документален филм (Германия, 2020)

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.8

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00 bTV Новините – обедна емисия 

12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица

13.00 “Ченге и половина: Новобранец” – комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.

15.00 „Добрият доктор“ – сериал, еп.1

16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Посейдон” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2006), режисьор Волфганг Петерсен, в ролите: Ричард Драйфус, Кърт Ръсел, Еми Росъм, Джасинда Барет, Миа Маестро, Майк Вогъл, Фреди Родригес, Джош Лукас, Джими Бенет, Андре Брауър и др.

22.00 “Х-Мен: Първа вълна” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Матю Вон, в ролите: Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърн, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Оливър Плат, Никълъс Хоулт, Джейсън Флеминг, Джеймс Римар и др.

00.30 “Обетът” – драма, исторически (САЩ, Испания, 2016), режисьор Тери Джордж, в ролите: Оскар Айзък, Шарлот Льо Бон, Крисчън Бейл, Том Холандър, Раде Шербеджия, Жан Рено, Джеймс Кромуел и др.

03.10 „Мармалад“ /п./

05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 31.01.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.24

06.30 Премиера: „Изгубените воини на Картаген“ – документален филм (Германия, 2014)

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.9

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Фитнес“ – сериал, еп.20

13.00 “Джем и холограмите” – фентъзи, драма, музикален, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джон Чу, в ролите: Обри Пийпълс, Стефани Скот, Орора Перино, Хейли Кийоко и др.

15.20 “Шофьорски курс” – комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др.

17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др.

22.00 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова

23.00 “Сикарио” – криминален, мистъри, драма (САЩ, 2015), режисьор Дени Вилньов, в ролите: Емили Блънт, Бенисио Дел Торо, Джош Бролин, Джефри Донован, Раул Трухийо, Джон Бърнтол, Даниел Калюя, Максимилиано Ернандес и др. [16+]

01.30 “Зона на замръзване” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Маккарти, в ролите: Мартин Къминс, Кирстен Робек, Ник Пърча, Сара Дежарден, Стив Бейсик и др.

03.20 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.9

03.40 „120 минути” /п./

05.40 „Фитнес“ /п./ – сериал, еп.20

Понеделник, 01.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.10

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.11

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.27

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.18

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.15

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.21

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.4

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.1

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.63

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.126

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.14

Вторник, 02.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.11

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.12

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.28

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.19

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.16

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.22

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.5

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.2

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.64

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.127

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.15

Сряда, 03.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.12

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.13

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.29

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.20

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.17

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.23

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.6

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.3

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.65

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.128

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.16

Четвъртък, 04.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.13

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.14

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.30

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.21

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.18

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.24

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.7

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.4

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.66

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.129 (последен)

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.17

Петък, 05.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.14

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.15

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.31

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.22

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.19

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.25

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.8

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.5

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.67

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.1

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.18

Събота, 06.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.25

06.30 „Америка преди Колумб“ /част I/ – документален филм (САЩ, Германия, 2009)

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.10

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00 bTV Новините – обедна емисия 

12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица

13.00 “Животът днес е гаден” – комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2017), режисьор Даниел Гил, в ролите: Иън Харт, Джеси Кейв, Стивън Макинтош, Том Райли и др.

15.00 „Добрият доктор“ – сериал, еп.2

16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Такъв е животът” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Грег Берланти, в ролите: Катрин Хайгъл, Джош Дъмел, Джош Лукас, Хейс Макартър, Кристина Хендрикс, Мелиса Маккарти, Кумейл Нанджиани и др.

22.20 “Върколакът” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Уил Юн Лий, Тао Окамото, Хироюки Санада, Фамке Янсен, Светлана Ходченкова и др.

00.50 “Служител на месеца” – драма, комедия (САЩ, 2004), режисьор Мич Раус, в ролите: Мат Дилън, Стив Зан, Кристина Апългейт, Джей Легет, Питър Джейсън, Дейв Фоули, Мич Раус и др. [16+]

02.50 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.10

03.10 „Мармалад“ /п./

05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 07.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.26 (последен)

06.30 „Америка преди Колумб“ /част I/ – документален филм (САЩ, Германия, 2009)

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.11

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Мис Сладкиш“ – сериал, еп.1

13.00 “Лудо влюбена” – комедия, романтичен, мистъри (САЩ, 2001), режисьор Марк Уотърс, в ролите: Моника Потър, Фреди Принц мл., Шалом Харлоу, Ивана Миличевич, Сара Мърдок, Томико Фрейзър и др.

15.00 “Призраци на бивши гаджета” – фентъзи, романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор Марк Уотърс, в ролите: Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Майкъл Дъглас, Робърт Форстър, Рейчъл Бостън и др.

17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Маса 19” – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Джефри Блиц, в ролите: Ана Кендрик, Лиса Кудроу, Крейг Робинсън, Чарлз Грийн, Тони Револори, Стивън Мърчант и др.

22.00 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова

23.00 “Слепота” – драма, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Майкъл Мейлър, в ролите: Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън Макдърмът, Вива Бианка и др.

01.10 “Убиецът Кали” – криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джон Матюз, в ролите: Ричард Кабрал, Клейтън Карденас, Корина Калдерон, Райън Дорси, Челси Дебо и др. [16+]

02.50 „Търси се“ /п./

03.40 „120 минути” /п./

05.40 „Мис Сладкиш“ /п./ – сериал, еп.1