Теленовелас: Програма на bTV за периода 08

Понеделник, 08.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.15

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.16

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.32

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.23

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.20

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.26

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.9

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.6

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.68

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.2

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.19

Вторник, 09.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.16

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.17

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.33

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.24

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.21

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.27

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.10

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.7

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.69

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.3

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.20

Сряда, 10.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.17

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.18

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.34

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.25

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.22

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.28

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.11

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.8 (последен)

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.70

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.4

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.21

Четвъртък, 11.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.18

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.19

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.35

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.26

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.23

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.29

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.12

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.1

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.71

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.5

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.22

Петък, 12.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.19

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.20

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.36

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.7 еп.1

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.24

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.30

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.13

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.2

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.72

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.6

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.23

Събота, 13.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.1

06.30 „Теотиуакан. Изгубените владетели“ – документален филм (Великобритания, 2016)

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.12

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00 bTV Новините – обедна емисия 

12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица

13.00 “Да се влюбиш във Върмонт” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2017), режисьор Дейвид Уининг, в ролите: Джули Гонзало, Бенджамин Еърс, Крисчън Майкъл Купър, Лорън Макнамара и др.

15.00 „Добрият доктор“ – сериал, еп.3

16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Великият Гетсби” – драма, романтичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор Баз Лърман, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Кери Мълиган, Джоуел Еджъртън, Айла Фишър, Тоби Магуайър, Амитаб Бачан, Аделейд Клемънс, Елизабет Дебики и др.

22.40 “Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Никълъс Хоулт и др.

01.20 “Alibi.com” – комедия (Франция, 2017), режисьор Филип Лашо, в ролите: Филим Лашо, Елоди Фонтан, Жюлиан Арути, Тарек Будали, Натали Бай и др.

03.10 „Мармалад“ /п./

05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 14.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.2

06.30 „Тайното досие на Марко Поло“ – документален филм (Великобритания, 2011)

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.13

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Мис Сладкиш“ – сериал, еп.2

13.00 “Повярвай в любовта” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Гари Харви, в ролите: Сара Рафърти, Сам Пейдж, Джереми Гилбо, Хедър Дърксен и др.

15.20 “Пръстен до пролетта” – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Кристофър Табори, в ролите: Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Али Либърт, Джеси Мос и др.

17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Свекървище” – комедия, романтичен (САЩ, Германия, 2005), режисьор Робърт Лукетич, в ролите: Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Джейн Фонда, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мейзър, Ани Парис, Уил Арнет, Илейн Стрич и др.

22.00 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова

23.00 “Ловци на шаферки” – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Кристофър Уокън, Айла Фишър, Брадли Купър, Джейн Сиймор, Уил Феръл, Ивана Божилович, Ребека Де Морни и др.

01.30 “Учителят” – екшън (Китай, 2014), режисьор Ке Жоу, в ролите: Джеймс Крас, Цянгу Чан, Жинтонг Май, Ченг Ни и др.

03.20 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.13

03.40 „120 минути” /п./

05.40 „Мис Сладкиш“ /п./ – сериал, еп.2