Теленовелас: Програма на bTV Action за периода 08

Понеделник, 08.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.3 – 6

08.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.10

09.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.11

10.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.12

11.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.6

12.00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.15

12.30 “Атентатори” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, 1995), режисьор Ричард Донър, в ролите: Силвестър Сталоун, Джулиан Мур, Антонио Бандерас, Анатолий Давидов, Мюз Уотсън, Кели Роуън и др.

15.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.11

16.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.12

17.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.2

18.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.7

19.00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.13

20.00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.6

21.00 bTV Новините

22.00 Бандата на екшън: “Затворена мрежа” – криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др.

00.00 “Спенсър” – сериал, еп.6

01.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.7

02.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.13

03.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.2

04.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.12

05.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.11

Вторник, 09.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.5 – 8

08.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.11

09.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.12

10.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.13

11.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.7

12.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.2

13.00 “Затворена мрежа” – криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др.

15.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.12

16.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.13

17.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.3

18.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.8

19.00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.14

20.00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.7

21.00 bTV Новините

22.00 Бандата на екшън: “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др.

00.00 “Спенсър” – сериал, еп.7

01.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.8

02.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.14

03.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.3

04.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.13

05.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.12

Сряда, 10.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.7 – 10

08.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.12

09.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.13

10.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.14

11.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.8

12.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.3

13.00 “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др.

15.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.13

16.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.14

17.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.4

18.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.9

19.00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.15

20.00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.8

21.00 bTV Новините

22.00 Испания, Купа на краля, 1/2-финал: 

00.00 “Спенсър” – сериал, еп.8

01.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.9

02.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.15

03.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.4

04.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.14

05.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.13

Четвъртък, 11.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.9 – 12

08.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.13

09.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.14

10.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.15

11.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.9

12.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.4

13.00 “Убийства край езерото” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.

15.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.14

16.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.15

17.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.5

18.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.10

19.00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.16

20.00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.9

21.00 bTV Новините

22.00 Бандата на екшън: “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.

00.00 “Спенсър” – сериал, еп.9

01.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.10

02.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.16

03.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.5

04.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.15

05.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.14

Петък, 12.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.11 – 14

08.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.14

09.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.15

10.00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.16

11.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.10

12.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.5

13.00 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.

15.00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.15

16.00 “Чък” – сериал, с.4 еп.16

17.00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.6

18.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.11

19.00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.17

20.00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.10

21.00 bTV Новините

22.00 Екшън петък: “Джурасик парк II: Изгубеният свят” – приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др.

00.30 “Спенсър” – сериал, еп.10

01.30 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.11

02.30 “Готъм” – сериал, с.4 еп.17

03.30 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.6

04.30 “Чък” – сериал, с.4 еп.16

05.15 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.15

Събота, 13.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.13 – 16

08.00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.10 – 12

11.00 “Убийства край езерото” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.

13.00 “Джурасик парк II: Изгубеният свят” – приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др.

15.30 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.

17.30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.8

18.00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.18, 19

19.00 “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др.

21.00 bTV Новините

21.45 bTV Репортерите

22.00 Бандата на екшън: “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др.

00.00 “Пришълецът: Завет” – фантастика, трилър, хорър (САЩ, Австралия, Нова Зеландия, Великобритания, 2017), режисьор Ридли Скот, в ролите: Майкъл Фасбендър, Катрин Уотърстън, Били Крудъп, Дани Макбрайд, Демиан Бичир, Кармен Иджого, Джуси Смолет, Джеймс Франко, Кали Хернандес и др. [16+]

02.15 “Лигата на справедливостта: Богове и чудовища” – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю

03.45 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.10 – 12

Неделя, 14.02.2021

06.00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.15 – 18

08.00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.13 – 15

11.00 “Лигата на справедливостта: Богове и чудовища” – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю

12.30 “Лего: Лигата на справедливостта срещу Бизаро” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брандън Виети

13.30 “Затворена мрежа” – криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др.

15.30 “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др.

17.30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.9

18.00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.20

18.30 “Джурасик парк II: Изгубеният свят” – приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др.

21.00 bTV Новините

21.45 bTV Репортерите

22.00 Бандата на екшън: “Бойни кораби” – фантастика, екшън (САЩ, 2012), режисьор Питър Бърг, в ролите: Александер Скарсгард, Бруклин Декър, Лиъм Нийсън, Риана, Таданобу Асано, Тейлър Кич, Рами Малек и др.

00.30 “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др.

02.30 “Лего: Лигата на справедливостта срещу Бизаро” /п./ – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015)

03.30 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.13 – 15