Програма на bTV за периода 18-24 януари 2021 г.

Понеделник, 18.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.26

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.1

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.17

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.8

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.6

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.11

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.11

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.11

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Стрелата” – сериал, с.8 еп.9

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.53

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.116

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.4

Вторник, 19.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.1

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.2

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.18

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.9

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.7

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.12

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.12

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.12

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Стрелата” – сериал, с.8 еп.10 (последен)

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.54

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.117

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.5

Сряда, 20.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.2

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.3

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.19

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.10

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.8

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.13

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.13

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.13

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.1

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.55

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.118

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.6

Четвъртък, 21.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.3

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.4

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.20

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.11

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.9

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.14

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.14

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.14

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.2

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.56

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.119

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.7

Петък, 22.01.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.4

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.5

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.21

16.00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.13 еп.12

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.10

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.15

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, еп.15

22.30 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.15

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Записът” – сериал, еп.3

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.57

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.120

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.8

Събота, 23.01.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.21

06.30 Премиера: „Фаталният конфликт: Юдея и Рим“ – документален филм (Германия, Австралия, 2018), част I „Възходът на Юдея“

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.6

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00 bTV Новините – обедна емисия 

12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица

13.00 “Супертатко” – комедия (Бразилия, 2015), режисьор Педро Аморим, в ролите: Николи Балс, Рафиня Бастус, Лукас Бромбини, Дани Калабреса и др.

14.50 „Илюзионистите“ – шоу програма

16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др.

22.30 “Х-Мен началото: Върколак” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Гавин Худ, в ролите: Хю Джакман, Лив Шрайбър, Райън Рейнолдс, Дани Хюстън, Кевин Дюранд, Доминик Монахан, Тейлър Кич и др.

00.50 “Утеха” – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+]

02.40 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.6

03.20 „Мармалад“ /п./

05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 24.01.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.22

06.30 Премиера: „Фаталният конфликт: Юдея и Рим“ – документален филм (Германия, Австралия, 2018), част II „Падането на Юдея“

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.7

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Фитнес“ – сериал, еп.19

13.00 “Бавачката Макфий” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, Франция, 2005), режисьор Кърк Джоунс, в ролите: Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Кели Макдоналд, Томас Броуди-Сангстър, Илайза Бенет, Силиа Имри, Имелда Стонтън, Дерек Джакоби и др.

15.00 “Ледени кули” – спортен, романтичен, драма (САЩ, Канада, 2010), режисьор Доналд Рай, в ролите: Тейлър Фърт, Роб Мейз, Хенри Чърни, Морган Кели, Татяна Джоунс и др.

17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др.

22.20 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова

23.20 “Хищници в мрака” – драма, трилър (САЩ, 2016), режисьор Том Форд, в ролите: Ейми Адамс, Джейк Джиленхол, Айла Фишър, Арми Хамър, Ерън Тейлър-Джонсън, Майкъл Шанън, Лора Лини, Джена Малоун и др. [14+]

01.40 “Експериментът” – трилър (САЩ, 2010), режисьор Пол Шуринг, в ролите: Ейдриън Броуди, Кам Джигандей, Форест Уитакър, Клифтън Колинс мл., Маги Грейс и др. [16+]

03.30 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.7

03.50 „120 минути” /п./

05.40 „Фитнес“ /п./ – сериал, еп.19