: Програма на bTV за периода 15

Понеделник, 15.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.20

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.21

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.37

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.7 еп.2

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.25

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.31

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.14

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.3

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.73

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.7

05.40 „Домашен арест“ – сериал, еп.24

Вторник, 16.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.21

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.22

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.38

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.7 еп.3

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.26

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.32

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.15

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.4

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.74

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.8

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.1

Сряда, 17.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.22

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.23

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.39

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.7 еп.4

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.27

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.33

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.16

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.5

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.75

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.9

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.2

Четвъртък, 18.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.23

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.24

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.40

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.7 еп.5

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.28

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.34

21.00 Премиера: „Влад“ – сериал, с.2 еп.17

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.6

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.76

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.10

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.3

Петък, 19.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.24

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.25

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.41

16.00 Премиера: „Спасители в планината“ – сериал, с.12 еп.1

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.29

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.35

21.00 „Неразказано в историята: Гробът на Левски“ – документален филм

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.7

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.77

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.11

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.4

Събота, 20.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.3

06.30 „Един ден от живота на Земята“ /част I/ – документален филм

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.14

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00 bTV Новините – обедна емисия 

12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица

13.00 “Делфинът Бърни” – екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др.

15.00 „Добрият доктор“ – сериал, еп.4

16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Шефове гадняри” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Сет Гордън, в ролите: Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдекис, Кевин Спейси, Дженифър Анистън, Мегън Маркъл, Доналд Съдърланд, Колин Фарел и др.

22.00 “Х-Мен: Апокалипсис” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Дженифър Лорънс, Евън Питърс, Никълъс Хоулт, Майкъл Фасбендър, Джеймс Макавой, Оскар Айзък, Роуз Бърн, Софи Търнър, Оливия Мън и др.

00.50 “Мръсно ченге” – криминален, трилър (Испания, САЩ, 2018), режисьор Боби Мореско, в ролите: София Вергара, Карл Ърбън, Анди Гарсия, Джон Фин и др. [14+]

02.50 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.14

03.10 „Мармалад“ /п./

05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 21.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.4

06.30 „Един ден от живота на Земята“ /част II/ – документален филм

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.15

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Мис Сладкиш“ – сериал, еп.3

13.00 “Шест метра дълбочина” – приключенски, драма, биографичен (САЩ, 2017), режисьор Скот Уо, в ролите: Джош Хартнет, Мира Сорвино, Сара Дюмонт, Остин Грант и др.

15.00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др.

17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Каубои и извънземни” – фантастика, екшън, трилър, уестърн (САЩ, 2011), режисьор Джон Фавро, в ролите: Даниел Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Кланси Браун, Пол Дейно, Сам Рокуел и др.

22.20 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова

23.20 “Дякон Левски” – драма, исторически, биографичен (България, 2015), режисьори Максим Генчев и Николай Генчев, в ролите: Веселин Плачков, Максим Генчев, Петьо Цеков, Симеон Филипов, Николай Сотиров и др.

01.50 “Последният учител” – екшън, спортен (Китай, 2015), режисьор Хаофън Хай, в ролите: Фан Ляо, Джиа Сон, Венли Цзан, Ши-чи Кин и др.

03.40 „120 минути” /п./

05.40 „Мис Сладкиш“ /п./ – сериал, еп.3

Понеделник, 22.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.25

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.26

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.42

16.00 Премиера: „Спасители в планината“ – сериал, с.12 еп.2

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.30

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.36

21.00 Премиера: „Белези“ – сериал, еп.1

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.8

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.78

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.12

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.5

Вторник, 23.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.26

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.27

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.43

16.00 Премиера: „Спасители в планината“ – сериал, с.12 еп.3

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.31

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.37

21.00 „MasterChef“ – кулинарно шоу, старт на сезон 7

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.9

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.79

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.13

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.6

Сряда, 24.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.1

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.28

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.44

16.00 Премиера: „Спасители в планината“ – сериал, с.12 еп.4

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.32

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.38

21.00 „MasterChef“ – кулинарно шоу, с.7

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.10

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.80

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.14

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.7

Четвъртък, 25.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.2

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.29

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.45

16.00 Премиера: „Спасители в планината“ – сериал, с.12 еп.5

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.33

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.39

21.00 „Бригада Нов дом“ – социален проект, сезон 5

22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.11

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.81

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.15

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.8

Петък, 26.02.2021

06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.3

06.30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване

07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30 „Навсякъде ти” – сериал, еп.30

15.00 Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.46

16.00 Премиера: „Спасители в планината“ – сериал, с.12 еп.6

17.00 bTV Новините

17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00 Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.34

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.40

21.00 „Съни бийч” – сериал, еп.1

22.00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 „Любимката на краля” – сериал, еп.12

01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.82

02.00 bTV Новините /п./

02.30 „Преди обед” /п./ – токшоу

04.50 „Божествено“ – сериал, еп.16

05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.9

Събота, 27.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.5

06.30 „Как климатът създаде историята“ /част I/ – документален филм

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.16

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00 bTV Новините – обедна емисия 

12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица

13.00 “Пол” – приключенски, комедия, фантастика (САЩ, Великобритания, 2011), режисьор Грег Мотола, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Джефри Тамбор, Дейвид Кекнър, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър и др.

15.00 „Добрият доктор“ – сериал, еп.5

16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 “Шефове гадняри 2” – комедия (САЩ, 2014), режисьор Шон Андерс, в ролите: Джейсън Бейтман, Джейсън Съдекис, Чарли Дей, Дженифър Анистън, Кевин Спейси, Джейми Фокс, Крис Пайн, Кристоф Валц и др.

22.20 “Логан: Върколакът” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафни Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, Ричард Грант, Ерик Ла Сал, Елизабет Родригес и др. [14+]

01.00 “Защо точно той?” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джон Хамбърг, в ролите: Брайън Кранстън, Зоуи Дойч, Джеймс Франко, Адам Дивайн, Мегън Мълали, Кигън-Майкъл Кий [16+]

03.10 „Мармалад“ /п./

05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 28.02.2021

06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.6

06.30 „Как климатът създаде историята“ /част II/ – документален филм

07.30 „Приятели“ – сериал, с.5 еп.17

08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 „Мис Сладкиш“ – сериал, еп.4

13.00 “Горещо кънтри” – музикален, драма (САЩ, 2010), режисьор Шона Фест, в ролите: Гарет Хедлънд, Гуинет Полтроу, Лейтън Мийстър, Тим Макгроу, Маршал Чапман, Лари Уайт и др.

15.00 “Деца на килограм 2” – комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Тейлър Лаутнър, Юджийн Леви и др.

17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

19.00 bTV Новините – централна емисия

19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00 „България търси талант“ – телевизионно шоу, старт на сезон 7

22.00 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова

23.00 “Петата власт” – биографичен, драма, трилър (САЩ, Индия, Белгия, 2013), режисьор Бил Кондън, в ролите: Бенедикт Къмбърбач, Даниел Брюл, Карис ван Хаутен, Дейвид Тюлис, Дан Стивънс, Алисия Викандер и др.

01.30 “Уилсън” – комедия, драма (САЩ, 2017), режисьор Крейг Джонсън, в ролите: Уди Харелсън, Садра Лий-Оян Томас, Джуди Гриър, Шон Браун, Тусант Морисън, Дейвид Уоршофски и др.

03.20 „Приятели“ /п./ – сериал, с.5 еп.17

03.40 „120 минути” /п./

05.40 „Мис Сладкиш“ /п./ – сериал, еп.4